ساخت استخر با هزینه پائین

ساخت استخر بتنی یا پیش ساخته؟

با شروع فصل گرم، اکثر مردم به دنبال تفریحات آبی هستند تا علاوه بر رهایی از گرما به تفریح نیز بپردازند. در ابتدا فکر همه به سوی استخر یا دریاها می رود. سپس ساخت استخر نیز به ذهنشان خطور می کند ولی اکثر مردم خبر دارند ساخت آن بسیار هزینه بر بوده و همچنین نیازمند فضای زیادی می باشد، دستگاههای زیادی می طلبد که باید سِت نمایید که همان ها به تنهایی هزینه گزافی دارند، از طرفی بعد از پایه ریزی و ساخت دیگر قابل انتقال یا برگرداندن را ندارد اگر هم امکانی از این بابت وجود داشته باشد خود هزینه ای جدا می خواهد.

شما می توانید به جای ساخت استخر بتنی، از استخر های پیش ساخته یا بادی استفاده نمایید که قیمت بسیار کمتری داشته و از طرفی لوازم کامل را دارا هستند تا شما نیازی به هزینه اضافی نداشته باشید. در طرح ها و اندازه های مختلفی وجود دارند تا برای هرکجا که مایل بودید تهیه و استفاده نمایید. مدل های بادی اکثر از پلاستیک فشرده می باشند که سازه هایی باد شونده دارند، طرح های گوناگون داشته و مدل های خانوادگی نیز دارند تا همه سلیقه ها را جذب خود کنند. “ایزی ست” یک مدل دیگر از استخرهای پیش ساخته هستند که از پلاستیک فشرده با لبه های بادی ساخته شده اند، این طراحی باعث شده کاملا ایمن باشند و به افراد در هنگام استفاده آسیب وارد نکنند، همچنین برای کشاورزی و یا ذخیره آب نیز یک انتخاب ارزان و مناسب می باشند.

استخرهای ایزی ست همانطور که از اسمشان پیداست به راحتی نصب می شوند و شما نیاز به هزینه اضافی برای نصاب نخواهید داشت. اگر مدل هایی که دارای لوازم کامل هستند را خریداری نمایید از فیلتر های تصفیه نیز بهره مند می شوید، همچنین هیترهایی موجود می باشد تا در فصل زمستان نیز بتوانید از استخر خود استفاده نمایید.

فریم دار” مدل هایی مدرن و جدید هستند که کاربردهای بسیاری داشته و از سبک های بتنی هزینه کمتری دارند، از مهم ترین ویژگی های استخر فریم دار می توان به استفاده در مراکز پرورش ماهی اشاره نمود که بسیار پرسود بوده و از طرف دیگر هزینه نگهداری بسیار کمی نسبت به ساخت استخر بتنی دارد.

برای افرادی که در قسمت آب درمانی فعالیت می کنند نیز انتخابی درست می باشد چراکه قابل حمل و نقل بوده همچنین از فیلتر های تصفیه بهتری بهره مند هستند. در مصارف کشاورزی، امروزه این مدل استخر پیش ساخته بسیار فراگیر شده است چراکه آب مسئله مهمی بوده و این مدل ها به ذخیره آب اضافی آن محدوده و البته اتلاف آب بسیار کمک می کنند. به طور کلی اگر بخواهیم به شما درباره خرید یک محصول مناسب کمک نماییم، بهترین انتخاب خرید استخرهای پیش ساخته می باشد چرا که هزینه اولیه بسیار کمی داشته، دارای خدمات پس از فروش و تعمیرات مورد نیاز می باشد، هزینه نگهداری بسیار کمی دارد، بعد از استفاده در بازار به راحتی می توانید به فروش برسانید.

از دیگر کاربرد های آن میتوان به نصب و جمع آوری بسیار ساده شان اشاره کرد. البته توجه داشته باشید که تمام این محصولات را از نمایندگی های مجاز اینتکس و بست وی خریداری نمایید چراکه سودجوهایی در سطح کشور وجود دارند که محصولات چینی و بی کیفیت را با نام اینتکس به مصرف کنندگان عرضه کرده و قیمت پایین تری نیز دارند، به همین دلیل ممکن است شما را به مشکل انداخته و سرمایه شما را نیز نابود کند.

حتماً بخوانید:  نقش بسیار مهم تأسیسات و تصفیه در استخر