نوآوری در معماری

یک رخداد و حادثه است که بعد از اتفاق افتادن می توان در مورد آن گفتگو کرد. داشتن ایده های قوی در معماری فضای سبز و معماری دکوراسیون داخلی بسیار حائز اهمیت است.در سال های اخیر معماران به دنبال ساخت پروژه هایی هستند که زیبایی خیره کننده و متفاوت داشته باشد.

اطلاعاتی که شما به عنوان کارفرما یا طراح ازجهان بیرون خود کسب میکنید و به ذهن شما میرسند ، نقش مهمی در پیدایش ایده های شما ایفا میکند . از این رو جمع آوری اطلاعات و تصاویر  پروژه های  مشابه نقش مهمی در شکل گیری ایده های جدید دارد ، دیدن  نمونه های اجرایی و موفق به یاری شماخواهد آمد تا بدانید که در شرایط یکسان به چه نکاتی باید توجه کنید.

کار هنرمند آفرینش است ،پس خلق کردن از اصول کار اوست

طراحی ویلا

تمام ویلاها دارای مشخصه های متمایز در معماری بنا هستند. قابل توجه ترین مشخصه آن ها  این است که در یک محوطه وسیع و باز ساخته میشوند . همچنین بسیاری از ویلاها دارای یک برجک مرکزی در بنای خود هستند که از تمام قسمت های بنا بلند تر است وبه عنوان نقطه کانونی بنای ویلا از آن نام برده می شود، ویلا در قطعه بزرگی از زمین ساخته می شوند . ناگفته نماند که محوطه سازی و دکوراسیون خارجی ویلا از اهمیت زیادی برخوردار است ، فضایی که بنا ویلا را احاطه می کند باید دارای زیبایی و جذابیت های بصیری زیادی باشد.

دغدغه اغلب ویلاداران

مشکلاتی که اغلب ویلاداران با آن مواجه هستند ، به علت آن که در برخی از فصول سال امکان رفت و آمد به ویلا به علت متعددی همچون سردی هوا یا فصل مدرسه و یا وجود نداشتن فرصت مناسب امکان رسیدگی به وضعیت سلامت گیاهان فضای سبز و محوطه ویلا به حداقل میرسد و امکان آسیب رسیدن به آنها وجود دارد از این رو با هوشمند سازی نگهداری گلخانه ای و سیستم آبیاری محوطه ویلا و باغ باید برنامه ریزی شود.

حتماً بخوانید:  رویکردهای جدید به آینده طراحی